REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowy park powstaje we Wrocławiu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 09 paź 2015 11:41
fot. Fotolia

We wrocławskiej dzielnicy Krzyki z inicjatywy lokalnej powstaje nowy park zlokalizowany między ulicami Wierzyńskiego i Zawiszy Czarnego. Ma być miejscem spotkań i relaksu. Biuro projektowe Chamielec Architekci zaprojektowało układ ścieżek, elementów małej architektury i zieleni.

REKLAMA

W budowę nowego parku zaangażował się i2 Development – deweloper inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych. Z terenem parku, który został w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego przeznaczony na „zieleń parkową” graniczy Osiedle Zodiak 3 – realizowane przez i2 Development. Inwestycja dedykowana jest rodzinom, które cenią ciszę i spokój, dlatego deweloper zaangażował się w budowę nowego parku, który zlokalizowany jest „po sąsiedzku”.

Biuro projektowe Chamielec Architekci, które działa w ramach Grupy i2 Development zaprojektowało układ ścieżek, elementów małej architektury i zieleni. - Nie wykluczamy, że w ramach projektu stworzymy tu również mały park zabaw – tłumaczy Arkadiusz Chamielec, szef biura projektowego Chamielec Architekci. Może on powstać w ramach Wrocławskiego Budżetu Obywatelskiego 2015. Głosowanie mieszkańców trwa do 12 października. - Wspieramy projekt marketingowo i chcemy pomóc w jego realizacji. Wszystko zależy jednak od decyzji mieszkańców – dodaje Chamielec.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY