REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Pierwszy Dom Ronalda McDonalda w Polsce

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 cze 2015 14:55
Pierwszy Dom Ronalda McDonalda w Polsce
Tak będzie wyglądał Dom Ronalda McDonalda
Pierwszy Dom Ronalda McDonalda w Polsce
Pierwszy Dom Ronalda McDonalda w Polsce

Budowa Domu Ronalda MacDonalda według projektu biura aFP architekci Flejterski Pietrzak ruszyła we wrześniu 2014 roku, a pierwszych gości ma przyjąć jeszcze w tym roku. W krakowskim obiekcie powstaną pokoje dla rodziców dzieci znajdujących się pod opieką Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego.

REKLAMA

W krakowskim Domu Ronalda McDonalda powstanie dwadzieścia pokoi przeznaczonych dla rodziców dzieci znajdujących się pod opieką Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego. Goście Domu zamieszkają w najbliższym sąsiedztwie szpitala i będą do swojej dyspozycji mieć wszystko, co typowe dla domu, czyli także kuchnię, jadalnię, pralnię, czy suszarnię. Każde pomieszczenie przygotowywane jest z myślą o zapewnieniu komfortu  w chwilach wymagających skupienia i odpoczynku.

Rozwiązania zaproponowane i realizowane przez Ecophon w Domu Ronalda McDonalda ograniczą rozprzestrzenianie się dźwięku, co pozwoli rodzicom odpocząć od szpitalnego stresu i w spokoju zregenerować siły.

Za projekt krakowskiego obiektu odpowiada biuro architektoniczne aFP architekci Flejterski Pietrzak. Na świecie działa już 347 Domów, w tym 95 w Europie. Domy powstają przy największych szpitalach pediatrycznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY