REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Piotrkowska, sławna łódzka ulica ożyła

  • Autor: UM Łódź
  • 07 sty 2015 09:04
Widok na Piotrkowską, fot. UM Łódź

Magistrat łódzki podsumował półroczne działania na rzecz ożywienia ulicy Piotrkowskiej po zakończonym latem ub. r. remoncie.

REKLAMA

- Kiedy zaczynaliśmy modernizację naszej głównej ulicy, nie wszyscy wierzyli w sens tego przedsięwzięcia, a podczas przebudowy nie brakowało trudności i uciążliwości dla mieszkańców oraz firm, działających w centrum. Z perspektywy sześciu miesięcy od zakończenia remontu możemy śmiało powiedzieć, że była to bardzo dobra inwestycja, a sami łodzianie potwierdzili, że warto tu przychodzić, miło spędzać czas, robić zakupy i korzystać z wielu atrakcji. Dzięki różnym działaniom Piotrkowska znów należy do grupy najbardziej aktywnych ulic w Polsce - powiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Przez ostatnie pół roku na Piotrkowskiej wiele się działo, o czym mówił Piotr Kurzawa z Biura Promocji, Turystyki i Współpracy z Zagranicą UMŁ. Były to oryginalne i unikatowe wydarzenia, np. akcje sportowe, wydarzenia muzyczne i koncerty, okolicznościowe jarmarki czy Festiwal Światła, który przyciągnął ok. 300 tysięcy widzów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY