REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Plac zabaw dla dorosłych powstanie na warszawskim Ursusie

  • Autor: UM Warszawa
  • 21 lip 2015 13:00
Plac zabaw dla dorosłych powstanie na warszawskim Ursusie
fot. Fotolia

Jednym ze zwycięskich projektów w ramach II edycji budżetu obywatelskiego w Warszawie jest budowa placu zabaw dla dorosłych na terenie dzielnicy Ursus.

REKLAMA

Projekt zakłada budowę placu zabaw dla dorosłych o powierzchni ok. 300 mkw., aby zapewnić korzystającym miejsce do swobodnego spędzania czasu i wypoczynku na powietrzu. Plac nie będzie ogrodzony, ale będzie posiadał tablice informacyjną z regulaminem. Urządzenia dają możliwość korzystania z nich osobom dorosłym, ale także i młodzieży.

Celem projektu jest umożliwienie aktywnego i twórczego spędzania czasu na powietrzu osobom starszym niż dzieci, w miejscach innych niż siłownie na dworze czy parki miejskie. Plac będzie ogólnodostępny dla mieszkańców przez 24 h na dobę.

Projekt zbudowania placu jest odpowiedzią na zapotrzebowanie dorosłych w zakresie przebywania na dworze w celu spędzenia czasu z innymi, odreagowania, zrobienia czegoś innego itp. Na świecie taka potrzeba została zauważona i powstały palce zabaw dla dorosłych w USA, Australii, Niemczech, Holandii, czy Francji.

Całkowity koszt projektu: 218 400,00 zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY