REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Probud zaprojektował, a Promat wybuduje halę widowiskową

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 13 lis 2014 09:18
Probud zaprojektował, a Promat wybuduje halę widowiskową
Hala widowiskowo-sportowa w Korszach

Pod koniec października podpisano umowę na budowę hali widowiskowo-sportowej w Korszach (woj. warmińsko-mazurskie).

REKLAMA

Kontrakt o wartości 11,3 mln zł pozyskała od Urzędu Gminy firma Promat.

W ramach przedsięwzięcia przy ul. Kościuszki powstanie hala o kubaturze 17,6 tys. m3 wraz z łącznikiem do budynku Szkoły w Korszach. Zlecenie należy wykonać do połowy 2016 r.

Projekt inwestycji opracowało biuro Probud.

Obiekt przeznaczony będzie do celów sportowych, rekreacyjnych i kulturalnych jako hala widowiskowo - sportowa wraz za zapleczem socjalno-sanitarnym, widownią i pomieszczeniami  towarzyszącymi.  Budynek połączony będzie z istniejącą szkołą łącznikiem na wysokości I piętra.

Budynek składać się będzie z części głównej w planie zbliżonej do prostokąta (sala gimnastyczna,  widownia oraz zaplecze) oraz z części łączącej główny budynek hali z istniejącą szkołą (pomieszczenia  pomocnicze i  uzupełniające). Posiadać będzie dach  dwuspadowy przykryty  blachą  trapezową  w  kolorze  ceglastej czerwieni.  Ściany  zewnętrzne  wykończone zostaną   tynkiem cienkowarstwowym oraz płytkami klinkierowymi.

Obiekt będzie miał widownię na 424 miejsca, boiska do piłki ręcznej, piłki siatkowej i piłki koszykowej. Rozgrywane będą mogły być również zawody w halową piłkę nożną.

Pomieszczenia socjalno-sanitarne i dodatkowe to: siłownia, pomieszczenia odnowy biologicznej z wanną do hydromasażu i sauną, sala do gimnastyki, sala konferencyjna, pomieszczenia trenerskie, szatnie, natryski, WC oraz pomieszczenia techniczne i magazynki.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY