REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Skanska wybudowała kompleks sportowy w Lesku

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 30 lip 2014 15:07
Kompleks sportowy w Lesku, fot. Skanska

Dziś odbyło się uroczyste otwarcie nowoczesnego kompleksu sportowego. Budowa obiektu rozpoczęła się na jesieni 2011 r.

REKLAMA

Nowoczesny kompleks sportowy w Lesku na Podkarpaciu kosztował 20,7 mln zł netto (25,4 mln zł brutto).

Amatorzy kąpieli wodnych mogą korzystać już ze wszystkich atrakcji sportowego kompleksu w Lesku. Do dyspozycji mają m.in.: dwa baseny, jacuzzi, brodzik, zjeżdżalnie, sauny i siłownię. Na miejscu można też skorzystać z klubu fitness, baru, salonu kosmetycznego i fryzjera.

- Basen pływacki ma wymiary 25x16 m i zmienną głębokość – mówi Roman Kawa, Kierownik budowy, Skanska. – Oprócz tego w leskim kompleksie sportowym wybudowaliśmy też basen rekreacyjny.

Zjeżdżalnie i inne atrakcje

Odwiedzający basen w Lesku mogą korzystać z dwóch zjeżdżalni – płaszczyznowej szerokości 2 m i długości ok. 20 m i rurowej długości ok. 60 m z oddzielnym lądowiskiem głębokości 0,8 m. Na osoby, które zamiast pływania wolą inne atrakcje lub mniej aktywny wypoczynek, czekają też bicze wodne i kompleks odnowy biologicznej z saunami suchą i mokrą.

Wybudowana przez Skanska hala basenów przystosowana jest też do przeprowadzenia zawodów z widownią. – Widownia jest składana i wyposażona w ponad 100 miejsc – dodaje Roman Kawa.

Całoroczny kompleks

Kryta pływalnia w Lesku będzie miejscem wypoczynku, rekreacji i aktywnego spędzania czasu wolnego dla mieszkańców miasta, powiatu oraz turystów odwiedzających region. Będzie również stanowiła doskonałą bazę sportową dla dzieci i młodzieży z terenu Leska i okolic. Baseny będą czynne zarówno w okresie letnim, jak i zimowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY