REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Stadion miejski w Łodzi niebawem będzie zadaszony

  • Autor: uml.lodz.pl
  • 23 lut 2015 11:35
Stadion miejski w Łodzi niebawem będzie zadaszony
Stadion miejski w Łodzi, fot. uml.lodz.pl

Zakończył się montaż stelaża dachu trybuny stadionu przy al. Unii Lubelskiej. Jeśli pozwoli na to pogoda niebawem rozpocznie się montowanie rozciągającej się nad nim membrany.

REKLAMA

Od poniedziałku, 23 lutego, wykonawca wejdzie na teren, gdzie znajdować się będzie murawa i przystąpi do prac, związanych z jej położeniem. Trawa, na której grać będą piłkarze już rośnie, ale z jej zasadzeniem czekać trzeba do maja.

Trwają również prace wewnątrz trybuny. Na ukończeniu są roboty instalacyjne. W pomieszczeniach układane są płytki oraz montowany jest sufit i posadzka. W ciągu dwóch tygodni zakończy się także instalacja elementów szklanych i aluminiowych - informuje oficjalny portal miejski UM Łódź, uml.lodz.pl.

Postępujące prace to nie jedyna dobra wiadomość dla łódzkich kibiców. Wybrano już kolorystykę krzesełek na stadionie. Będą białe oraz czerwone. W ten sposób uhonorowany zostanie ŁKS, na którego historycznych terenach budowany jest stadion miejski.

 - Mam dobrą wiadomość dla kibiców. Na trybunie honorowej znajdzie się duży napis ŁKS Łódź. Chcemy uhonorować kibiców i to miejsce - zapowiedziała prezydent Łodzi Hanna Zdanowska.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY