REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Świąteczne sople LED-owe w Częstochowie

  • Autor: czestochowa.pl
  • 03 gru 2014 10:11
Świąteczne sople LED-owe w Częstochowie
fot. czestochowa.pl

Częstochowa, tak jak inne miasta, ubiera ulice w świąteczne ozdoby. W tym roku za 72 tys. zł przystrojone zostaną ulice i place. W Alejach pojawiły się pierwsze girlandy, na placu Biegańskiego stanęła choinka...

REKLAMA

Do 6 grudnia Miejski Zarząd Dróg i Transportu udekoruje miasto. Koszt montażu tegorocznych ozdób świątecznych to 72 tys. zł. 

Wzdłuż Alei zostaną zamontowane 64 sople LED-owe o długości 12 metrów. Pomiędzy słupami oświetleniowymi pojawi się 9 dużych elementów ramowych. Drzewa w III Alei i przy kościele św. Jakuba zostaną ozdobione lampkami świetlnymi. Na drzewie przy Ratuszu Miejskim zawisną świecące gwiazdy - podaje portal miejski czestochowa.pl.

Place Daszyńskiego i Biegańskiego zostaną ozdobione, wypożyczonymi od sponsorów, podświetlanymi elementami ramowymi. Świątecznego charakteru dopełni, tradycyjnie ustawiona przed ratuszem, choinka z ozdobami i oświetleniem. 12-metrowa jodła kalifornijska pochodzi z jednej z posesji w dzielnicy Grabówka. Potrzebę ścięcia drzewa zgłosił właściciel terenu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY