REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

W Radomiu powstanie kompleks kortów tenisowych

  • Autor: PAP
  • 09 wrz 2015 14:56

Nowoczesny kompleks kortów tenisowych zostanie wybudowany w Radomiu do końca czerwca przyszłego roku. Obok hali sportowo-widowiskowej i nowego stadionu, to jeden z elementów Radomskiego Centrum Sportu, który w ciągu najbliższych lat ma powstać w Radomiu.

REKLAMA

Koszt inwestycji to prawie 6,4 mln zł. Jak poinformował inwestor - Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu, korty wybuduje wyłoniona w przetargu spółka TAMEX Obiekty Sportowe, która zrealizowała ponad tysiąc inwestycji sportowych - m.in. stadion Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, hale sportowe AWF w Poznaniu i COS w Spale.

Na obiektach MOSiR-u w radomskiej dzielnicy Borki powstanie budynek o powierzchni ok. 600 m kw. z pełną infrastrukturą oraz osiem odkrytych kortów o nawierzchni z mączki ceglanej.

Dotychczasowe korty przy ul. Struga, z których obecnie korzystają radomscy miłośnicy tenisa, po zakończeniu budowy nowego kompleksu tenisowego zostaną zlikwidowane. W ich miejsce powstaną nowe obiekty Radomskiego Centrum Sportu: stadion i hala.

Zgodnie z umową z wykonawcą korty mają powstać do końca czerwca 2016 r

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY