REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Armstrong: W komfortowym biurze liczy się nie tylko design

  • Autor: PropertyNews.pl
  • 05 wrz 2016 13:42
Armstrong: W komfortowym biurze liczy się nie tylko design
Maciej Kiepal, kierownik sprzedaży produktów marki Armstrong w Polsce

Komfortowe biuro to nie tylko estetycznie i funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń, ale także to, że biuro nie jest uciążliwe pod względem hałasu czy złej jakości powietrza - mówi Maciej Kiepal, kierownik sprzedaży produktów marki Armstrong w Polsce.

REKLAMA

Potrzeby i wymagania najemcy, jak i pracownika zmieniają się. Nowoczesne metody zarządzania, a więc organizacja przestrzeni biurowej musi im odpowiadać. Szczególnie wymagającą grupą są młodzi pracownicy, którzy oczekują biura dobrze skomunikowanego, oferującego szeroki dostęp usług, a także spełniającego najwyższe standardy.

- Traktujemy akustykę jako pojęcie kompletne i szerokie. Tłumacząc klientowi, na czym polega walka z hałasem, zwracamy uwagę zarówno na hałas pogłosowy, który znajduje się w pomieszczeniu, a także i na ten docierający z zewnątrz oraz na kwestie pochłaniania dźwięku i izolacyjności akustycznej. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie skutecznie walczyć z hałasem, przed którym należy ustrzec użytkowników biur - mówi Maciej Kiepal, kierownik sprzedaży produktów marki Armstrong w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY