REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Baterie i natryski dla budynków z certyfikatami LEED i BREEAM

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 02 gru 2015 12:11
Baterie i natryski dla budynków z certyfikatami LEED i BREEAM
fot. Ferro

Producent Ferro poszerza asortyment wprowadzając do oferty armaturę przeznaczoną dla budynków podlegających wielokryterialnej ocenie jakości LEED i BREEAM.

REKLAMA

- Zrównoważone budownictwo to nie tylko niższe koszty eksploatacyjne i ochrona środowiska, ale przede wszystkim szansa na realne podniesienie wartości inwestycji na rynku nieruchomości – mówi Zbigniew Gonsior, wiceprezes zarządu Ferro.

Zielone certyfikaty stają się powszechnie stosowanym narzędziem w budowaniu przewagi konkurencyjnej. Pierwszy w Polsce certyfikat EU Ecolabel w kategorii „armatura sanitarna” przyznany Ferro w 2014 r. świadczy o tym, że rozumiemy znaczenie problemu i podejmujemy działania, które oszczędzają energię, zasoby naturalne i ograniczają koszty związane z ich codziennym wykorzystywaniem – dodaje Gonsior. Jednak rozwiązania, które od lat sprawdzają się w gospodarstwie domowym są niewystarczające jeśli chodzi o armaturę dla obiektów użyteczności publicznej. W biurowcach, galeriach handlowych, hotelach, etc. inwestorzy, deweloperzy i najemcy szukają jeszcze większych oszczędności – podsumowuje Gonsior.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY