REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ciepło i z klasą

  • Autor: propertydesign.pl
  • 14 kwi 2014 16:14
Ciepło i z klasą
Dąb Minessota, fot. Kopp

Gdy w planach jest ogrzewanie podłogowe to najlepszym rozwiązaniem będzie wybór desek o unikalnej, wielowarstwowej konstrukcji. Dąb Minessota to zaprzeczenie poglądu, jakoby naturalne ciepło drewna nie mogło iść w parze z grzewczym ciepłem pod naszymi stopami.

REKLAMA

Dąb Minessota z kolekcji firmowej Kopp to propozycja przygotowana specjalnie dla tych, którzy oprócz walorów estetycznych cenią sobie funkcjonalność i wygodę użytkowania. Warstwę wierzchnią wykonano z drewna szlachetnego, zaś spodnią ze sklejki liściastej, wodoodpornej. Dodatkowo, zabezpiecza je wosk twardy olejny. Takie połączenie sprawia, że parkiet idealnie nadaje się do stosowania na ogrzewaniu podłogowym.

Kolekcja firmowa Kopp oferuje 3 klasy drewna. Dąb Natur o dowolnym układzie słojów, sporadycznej bieli i małymi sękami z drobnymi pęknięciami. Dąb Rustyk o dowolnym układzie słojów, różnorodnej barwie i średnimi sękami ze szpachlowanymi pęknięciami oraz ubytkami. Dąb Country o bardzo urozmaiconej barwie, dużymi sękami ze szpachlowanymi pęknięciami i ubytkami. Dostępny tylko przy deskach dla grubości warstwy wierzchniej 6 mm.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY