REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Elastyczność i możliwość osiągnięcia jednolitego światła

  • Autor: propertydesign.pl
  • 04 kwi 2014 14:33
Elastyczność i możliwość osiągnięcia jednolitego światła
Oświetlenie z serii IS LED, fot GE Lighting

Oprawy oświetleniowe z serii IS LED od GE Lighting są dobrym rozwiązaniem przy projektowaniu oświetlenia dla sklepów detalicznych i magazynów.

REKLAMA

Firma GE Lighting zaprojektowała oprawy oświetleniowe z serii IS LED z myślą o zastosowaniu w magazynach i sklepach detalicznych o standardowej wysokości zawieszenia. Rozwiązania dają wysokiej jakości pionową równomierność oświetlenia, zapewniając większą jednolitość światła dla produktów eksponowanych na regałach wystawowych.

IS LED to alternatywa dla lamp fluorescencyjnych T5 oraz systemów HID (high intensity discharge – lamp wyładowczych o wysokiej intensywności). Dobrze oddają barwy (CRI na poziomie 80), co w połączeniu z wysoką jakością pionowej równomierności oświetlenia zapewnia niską wartość współczynnika olśnienia i brak „pikselizacji” światła. W sklepach detalicznych czy magazynach przekłada się to na bardziej efektywne oświetlenie dolnych regałów, lepszą ekspozycję wszystkich produktów i lepsze doświadczenia wizualne dla klientów.

IS LED jest rozwiązaniem o nowoczesnym wyglądzie, które pasuje do przestrzeni z otwartą konstrukcją sufitu. Z długim ciągiem źródeł światła LED, niezakłóconym przez ciemne punkty między oprawami, oferuje projektantom dużą elastyczność w montażu. Istniejące oprawy oświetleniowe dają się łatwo wymienić na oprawy od GE Lighting dzięki dołączonemu okablowaniu oraz systemowi montażu szynowego. Cykl życia na poziomie 65 000 godzin powoduje, że koszty utrzymania są na minimalnym poziomie.

- Nową serię opraw IS stworzyliśmy z myślą o właścicielach sklepów detalicznych. Zaoferowaliśmy im dużą elastyczność w projektowaniu i możliwość osiągnięcia jednolitego światła, które zapewnia wysoką jakość oświetlenia regałów wystawowych. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom konstrukcyjnym, proces instalacji jest przyspieszony, co jest rozwiązaniem korzystnym szczególnie dla klientów, dla których otwarcie sklepu wymaga krótkiego terminu realizacji – powiedział Mike Barrett, Dyrektor Generalny z Działu Zarządzania Produktami w GE Lighting EMEA.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY