REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

ES-System oświetli Galerię Warmińską w Olsztynie i Galerię Milaneo w Stuttgarcie

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 mar 2014 13:57
ES-System oświetli Galerię Warmińską w Olsztynie i Galerię Milaneo w Stuttgarcie

Polska firma specjalizująca się w oświetleniu profesjonalnym - ES-System - podpisała dwie umowy na realizację oświetlenia dla galerii handlowych: Galerii Warmińskiej w Olsztynie oraz Galerii Milaneo w Stuttgarcie.

REKLAMA

Galeria Warmińska zostanie oświetlona zarówno wewnątrz, jak i na zwenątrz, w całości przez ES System. Umowa o wartości 2 mln zł netto zostanie zrealizowana do końca września 2014 r. W ramach realizacji kontraktu ES-System dostarczy ponad 2 tys. sztuk opraw oświetlenia wnętrzowego i zewnętrznego opartego o technologię LED. Dla oświetlenia wnętrzowego zostaną wykorzystane oprawy m.in. z systemów RODIA, CANOS, LUNA, COSMO oraz oświetlenia awaryjnego takie jak: MONITOR1, COBRA, VERSO. W oświetleniu zewnętrznym zastosowanie znajdą m.in. oprawy oświetlenia iluminacyjnego oraz parkowego.

Drugą galerią handlową jaką oświetli ES-System będzie Galerii Milaneo w Stuttgarcie. Dostawy ok. 700 sztuk opraw, głównie z systemów LUNA oraz Downlight, będą realizowane do września 2014 r. Wszystkie systemy oświetleniowe zostały indywidualnie zaprojektowane przez spółkę na potrzeby inwestycji. To kolejny kontrakt realizowany przez polskiego producenta dla ECE.

Spółka od 13 lat jest dostawcą systemów oświetleniowych dla galerii handlowych ECE w europejskich miastach. W ramach współpracy ES-System zrealizowała dotychczas dostawy opraw dla 23 obiektów. W Polsce producent dostarczał oświetlenie do galerii handlowych m.in. w Siedlcach, Krakowie, Bielsku-Białej, Poznaniu, Nowym Sączu, Łomży, Rzeszowie i Gliwicach.

Jak informuje producent, wszystkie oprawy spełniają wymogi UE w zakresie energooszczędności i gwarantują niski koszt zużycia energii elektrycznej.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY