REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Fotel Siti kusi blaskiem popkultury

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 lut 2015 12:59
Fotel Siti kusi blaskiem popkultury
Fotel Siti, fot. Sitag
Fotel Siti kusi blaskiem popkultury
Fotel Siti kusi blaskiem popkultury
Fotel Siti kusi blaskiem popkultury

Życie korytarzowe w biurach rządzi się swoimi żelaznymi prawami. Połączyć delikatność z odwagą, atrakcyjny magnetyzm z gładkością niezobowiązujących small toków oraz figlarną lekkość dowcipu z towarzyską grą w berka. Poznajcie kusicielski blask fotela Siti marki Sitag.

REKLAMA

Być w centrum uwagi, błyszczeć w wianuszku zafascynowanych słuchaczy spijających każde słowo z ust  bohatera - to ambrozja duszy lwa towarzyskiego, potwierdzenie  siły oddziaływania i społecznej atrakcyjności jego komunikatu. Dla popkulturowego narkomana liczą się bowiem tylko otaczające go satelity,  a w tej grze najbardziej cenna jest alchemiczna umiejętność odgadywania gustów publiki.

Popkulturowy duch najbardziej odczuwalny jest dzisiaj w świecie Internetu i mediów społecznościowych. Sukces lub upadek wielu start upów zależy od tego, czy ich twórcy byli w stanie przewidzieć preferencje i zachowania użytkowników, a sztuka badania tzw. usability projektów informatycznych jest dzisiaj abecadłem każdego mistrza kodowania.

W świecie architektury popkulturowe wartości reprezentują budynki ikoniczne. Skupiają na sobie zainteresowanie publiczności i stają się symbolami miast, a nawet krajów. Silnym gestem definiują przestrzeń wokół narzucając jej swój język i styl. Prawdziwym wzorcem takiego obiektu jest Opera w Sydney, która stała się nie tylko symbolem miasta, ale nawet całej Australii.

Fotel Siti jest dedykowany do tzw. miękkich przestrzeni  spotkań i konferencji. Ma pełnić swoją rolę tam, gdzie odbywają się nieformalne spotkania oraz rozmowy, w świecie small toków, małych gier towarzyskich oraz biznesowych. Jego lekka, prosta, popartowa forma zachęca do komunikacji i nawiązywania kontaktów, a patrzenie na pięknie zaokrąglony kształt jest prawdziwą przyjemnością dla zmęczonego długimi negocjacjami lub szkoleniami oka.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY