REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Futurystyczna armatura do luksusowych hoteli

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 mar 2016 15:44
Futurystyczna armatura do luksusowych hoteli
Koncepcja i design produktu: Sieger Design, dyrektor kreatywny: Mike Meiré, zdjęcia: Thomas Popinger, copyrights: Dornbracht

Studio Sieger Design Supernova zaprojektowało armaturę linii Supernova dla Dornbrachtu. Jej futurystyczny i ekstrawagancki wygląd stanowi ciekawy akcent w luksusowych hotelach.

REKLAMA

Dornbracht rozszerza i uatrakcyjnia linię Supernova poprzez wprowadzenie nowej baterii umywalkowej z mieszaczem. Dekoracyjna dźwignia umieszczona z boku współgra z rzeźbą baterii.

Linia Supernova miała swoją premierę w 2009 roku. Jej cechą charakterystyczną jest m.in. geometryczny design. Liczne fasety oraz poligonalne powierzchnie przywodzą na myśl precyzyjnie oszlifowany kryształ, który za każdym razem w inny sposób odbija światło oraz otaczające go przedmioty.

Nowa, jednouchwytowa bateria umywalkowa uwydatnia geometrię i elegancję serii. Udoskonalenie kształtu oraz umieszczenie dźwigni z boku sprawia, że bateria staje się bardziej dekoracyjna i wygodniejsza w użyciu.

Linię Supernova tworzy ponad 60 produktów. W jej skład wchodzą jednouchwytowe oraz trzyotworowe baterie, jak również dwie wylewki wannowe z kaskadą – do montażu na ścianie albo rancie wanny. Gamę uzupełnia wybór akcesoriów. Dodatki, podobnie jak wszystkie produkty z linii Supernova, są dostępne w wykończeniu: chrom lub champagne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY