REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Inspiracją kwitnące pola Prowansji

  • Autor: propertydesign.pl
  • 18 mar 2014 15:53
Inspiracją kwitnące pola Prowansji
Lawenda na ścianach, for. Lotari
Inspiracją kwitnące pola Prowansji
Inspiracją kwitnące pola Prowansji

Kwitnące łąki francuskiej Prowansji kojarzą się z przepełnioną zapachem krainą i kolorem lawend. Fiolet doceniają też projektanci wnętrz.

REKLAMA

Marka Lotari proponuje do wnętrz fioletowe tapety i rolety. Fiolet łączy w sobie czerwień z błękitem i w zależności od tego, która z barw podstawowych przeważa, może być cieplejszy, bądź chłodniejszy. Jeśli chcemy nadać wnętrzu romantyczny charakter rodem z Prowansji, możemy wybrać fioletowe rolety i tapety.

Pierwsze będą stanowić praktyczną w użyciu osłonę okna, ale i ciekawą ozdobę wnętrza. Lawendowy stanowi niezwykle atrakcyjne tło dla różnorodnych nadruków oraz wzorów graficznych. Równie ciekawie zaprezentują się przeżywające swój renesans tapety. Te z oferty Lotari wykonywane są także na specjalne zamówienie.

Barwa lawendy idealnie współgra z białymi dodatkami, stąd aranżacje z delikatnymi aplikacjami z gałązką drzewa bądź samej lawendy. Tapety marki Lotari ułatwiają tapetowanie – wystarczy skropić wewnętrzną stronę tapety wodą i przykleić ją do ściany. Taki sposób znacznie ułatwia dokonywanie zmian w pomieszczeniu i pozwala szybciej cieszyć się nową aranżacją. Tapeta jest także łatwa do usunięcia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY