REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Jeden brodzik, wiele możliwości

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 19 lut 2015 09:39
Jeden brodzik, wiele możliwości
fot. Roca Terran
Jeden brodzik, wiele możliwości
Jeden brodzik, wiele możliwości

Ultra płaski, dostępny w rozmiarach dopasowanych do zróżnicowanych potrzeb oraz w modnych kolorach. Brodzik Roca Terran to produkt dla zwolenników innowacyjnych rozwiązań i minimalistycznej estetyki.

REKLAMA

Obecnie projektowana nowoczesna strefa natryskowa jest coraz bardziej przestronna i komfortowa, ale równocześnie za sprawą zastosowania transparentnych i minimalistycznych przeszkleń oraz płaskiego brodzika, optycznie nie pomniejsza łazienki. Strefa natryskowa powinna spełniać oczekiwania wszystkich jego użytkowników, uwzględniając oprócz walorów estetycznych, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Roca poszerzyła swoje portfolio o nową kolekcję kompozytowych brodzików Terran.

Piękno zatrzymane w kamieniu

Występujący w kilku kolorach Terran charakteryzuje się dopracowaną estetyką. Jego nawiązująca do naturalnego kamienia faktura współgra z popularnymi betonowymi wnętrzami, ale sprawdzi się również w klasycznych uniwersalnych aranżacjach. Biały, czarny lub w modnych odcieniach szarości, z osłoną syfonu wykonaną ze stali szlachetnej stanowi propozycję do nowoczesnych wnętrz.

Technologia przyjazna użytkownikom

Brodziki Terran wykonane są z materiału kompozytowego, który pozwala na łatwe docinanie w zależności od wymiarów przestrzeni prysznicowej. Oferta rozmiarów została wzbogacona również o model „King Size” 200x100cm. Ultra płaski Terran dostarczany w komplecie z syfonem, jest przeznaczony do zabudowy na równi z podłożem, ale może być również położony bezpośrednio na płytkach ceramicznych, bez konieczności przeprowadzania generalnego remontu pomieszczenia. W efekcie, zlicowany z podłogą brodzik likwiduje strefowy podział łazienki, powiększając optycznie całe wnętrze oraz umożliwiając komfortowe przejście ze strefy suchej do mokrej.

Naturalna w dotyku powierzchnia brodzika Terran o wysokiej klasie antypoślizgowej sprawdzi się szczególnie podczas użytkowania przez dzieci oraz osoby starsze. Dodatkowo, możliwość montażu brodzika bez progu oraz jego właściwości antypoślizgowe sprawiają, że jest to produkt dopasowany do łazienek dedykowanych osobom niepełnosprawnym, również tym poruszającym się na wózkach inwalidzkich.

 Funkcjonalność ponad wszystko

Wyprofilowany brodzik Terran zapewnia dobry spływ wody, a sprzedawany w komplecie syfon o dużej przepustowości wody sprawia, że nie zatrzymuje się ona na powierzchni brodzika i nie przelewa na zewnątrz. W przeciwieństwie do podłogi z płytek ceramicznych, brodzik nie wymaga położenia fugi. Brak szczelin zatrzymuje wodę, która nie przenika do podłogi.

Brodzik Terran pasuje do modeli kwadratowych i prostokątnych kabin Roca, szczególnie dobrze komponuje się z najnowszymi modelami z serii Metropolis, Town oraz City-N. Na brodzik Terran obowiązuje 5 letni okres gwarancji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY