REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Klinkierowa harmonia

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 11 wrz 2017 11:24
Klinkierowa harmonia
fot. mat. prasowe

Emanujący spokojem, harmonią i naturalnym pięknem: taki jest nie tylko Tybet, ale również inspirowana tą niezwykłą krainą cegła klinkierowa. Jej uroda i właściwości to dla architektów i inwestorów okazja, by z wybranym projektem zdobyć Himalaje stylu.

REKLAMA

Położona w Azji Centralnej Wyżyna Tybetańska od wieków fascynuje miłośników miejsc, które otacza aura niezwykłości, graniczącej wręcz z metafizycznością. To właśnie tam, wśród najwyższych na świecie łańcuchów górskich i źródeł wielkich rzek, takich jak Jangcy czy Mekong, znaleźć można legendarne piękno i harmonię. Ich cząstkę można teraz dzięki cegle Tybet Cieniowany zawrzeć w swoim najbliższym otoczeniu.

Klinkierowy materiał zwraca uwagę stonowanym, ciepłym odcieniem głębokiej szarości. Modna barwa ma jednocześnie uniwersalny charakter, pozwalając na tworzenie udanych kompozycji nie tylko z popularnymi bielami czy czerniami, ale także w bardziej odważnych zestawieniach, na przykład z żółcieniami i błękitami. Gładka powierzchnia licowa sprawia zaś, że Tybet Cieniowany efektownie prezentuje się w projektach utrzymanych w nowoczesnym stylu, zarówno jako dominujący element wykończenia elewacji, jak i stylowa ozdoba jej fragmentów.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY