REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Lampa niczym snopek siana

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 kwi 2015 11:11
Lampa niczym snopek siana
Lampa solejka, fot. Anna Szuflicka

Lampę solejka marki Natural Born Design wyróżnia ciekawy design. Co nam przypomina w formie?... snopek siana.

REKLAMA

Lampa wykonana jest z drutów lakierowanych proszkowo. Prosta forma pozwala na trzy warianty użytkowania: dwa w opcji stojącej i jeden w opcji wiszącej. W zależności od zastosowania może stanowić delikatne, nastrojowe boczne światło lub mocne doświetlenie centralne.

"Solejka" jest kształtna, ma atrakcyjną i lekką w wyrazie formę. Jest również efektowna, bowiem światło przechodząc przez ażurowy układ drutów tworzy piękne światłocieniowe efekty. Za projekt odpowiada Anna Szuflicka.

Materiał, z którego wykonano lampę: drut stalowy malowany proszkowo + wbudowany element montażowy + oprawa E27. Wymiary: wys.: 500mm śr. duża: 250mm śr.mała: 150mm. Waga: ok. 2000g

Natural Born Design to marka założona w 2012 przez trzy kobiety, projektantki – Delfinę Petkow i Annę Szuflicką oraz menedżerkę – Zuzannę Kuczbajską. Powstała z chęci tworzenia rzeczy prostych, użytecznych i atrakcyjnych. Designerki projektują i produkują przedmioty inspirowane miejscową tradycją. Współpracują z lokalnymi rzemieślnikami i producentami. Marka dostępna jest w warszawskim showroomie Luminosfera.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY