REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Lustra z oświetleniem LED - do domu i hotelu

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 08 paź 2014 15:46
Lustra z oświetleniem LED - do domu i hotelu
Lustro z oświetleniem LED, HD Collection, fot. Aquaform

Dwa modele luster w nowoczesnym stylu są nie tylko bardzo praktyczne, ale także ekonomiczne oraz niezwykle eleganckie. Lustra z oświetleniem LED zaprezentował Aquaform.

REKLAMA

Nowe modele luster Aquaform z oświetleniem ledowym dzięki swojej oszczędnej i uniwersalnej formie będą ozdobą każdej łazienki. Aby użytkownicy mogli się cieszyć idealnym odbiciem nawet po gorącej kąpieli, pod taflą lustra zamontowano matę grzewczą zapobiegającą parowaniu. 

Bezdotykowy włącznik umieszczony na spodzie lustra ma czujnik reagujący na ruch dłoni. Nie trzeba więc dotykać tafli szkła, aby włączyć oświetlenie, dzięki czemu pozostaje ona czysta. Nowe lustra są bezpieczne w użytkowaniu w łazience oraz zabezpieczone przed niekontrolowanym ściągnięciem ze ściany. Są także bardzo łatwe w montażu.

- W naszym otoczeniu coraz ważniejsza staje się ekologiczność i oszczędność, dlatego staramy się uwzględnić te potrzeby również w naszych produktach – mówi Dominik Wabno, szef sprzedaży w Aquaform. - W najnowszych lustrach HD Collection zastosowane zostały ekologiczne, oszczędne diody LED. Dbałość o środowisko oraz zrównoważony rozwój są dla nas, jako firmy produkującej w Polsce, niezmiernie istotne – dodaje.

Parametry lustra LED Aquaform:

- barwa światła 6400K
- żywotność 80 tys. h
- 250-300 lumenów/1 mb
- 4-5 lumenów/1 dioda
- standard bezpieczeństwa IP44
- głębokość lustra od ściany 25 mm

Lustra Aquaform LED HD Collection dostępne są w dwóch wymiarach: pionowe 60 x 70 cm i poziome 90 x 60 cm i kosztują odpowiednio 1093 PLN i 1192 PLN brutto. Nowe lustra z oświetleniem LED i matą grzewczą produkowane są w Polsce.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY