REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Minimalistyczny design i kubistyczna forma

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 14 maj 2015 11:05
Minimalistyczny design i kubistyczna forma
Wanna Just Silence, Villeroy&Boch
Minimalistyczny design i kubistyczna forma
Minimalistyczny design i kubistyczna forma
Minimalistyczny design i kubistyczna forma
Minimalistyczny design i kubistyczna forma

Wanna spa z hydromasażem Just Silence to nowość od Villeroy & Boch. Minimalistyczny design i kubistyczna forma wanny zostały docenione przez międzynarodowe jury złożone z ponad 50 ekspertów i uhonorowane nagrodą iF Design Award 2015.

REKLAMA

Wanna Just Silence zapewni ciszę i ukojenie, a siedziska usytuowane naprzeciw siebie stworzą komfortową przestrzeń przeznaczoną nawet dla pięciu osób. A każda z nich dzięki technologii JetPak™ II może wybrać ulubiony masaż. Osiem wymiennych paneli oferuje m.in. masaż rozluźniający mięśnie barków, niwelujący napięcie karku, pulsacyjny oraz rotacyjny – wzdłuż całego kręgosłupa lub wybranych jego odcinków. Ponadto panele można zamontować w dowolnym miejscu i w każdej chwili wymienić, nawet gdy wanna wypełniona jest wodą. To sprawia, że funkcje masażu można nie tylko indywidualnie dopasować, lecz także w każdej chwili zmienić i dostosować do aktualnych potrzeb i preferencji. Dodatkowo na wysokości karku zainstalowano wygodne zagłówki – można oprzeć się o nie zarówno w pozycji siedzącej, jak i półleżącej.

Prosta, kubistyczna forma Just Silence oferuje przestronne wnętrze – na długie godziny błogiego relaksu. Minimalizm i perfekcyjne linie wanny spa przyciągają wzrok. Jej design będzie idealnie współgrał z każdym ogrodowym stylem – z powodzeniem wpisze się zarówno w tradycyjne, jak i nowoczesne przestrzenie, hotelowe oraz domowe.

Wzornictwo Just Silence dopełnia jasna kolorystyka: zewnętrzne panele w odcieniu Light Grey łączą się z powłoką wanny w kolorze Snow. Ta lekka konstrukcja została wyposażona w zaawansowane technologie, m.in. zintegrowane oświetlenie LED i ekran dotykowy.

Minimalistyczny design i kubistyczna forma Just Silence od Villeroy & Boch zostały docenione przez międzynarodowe jury złożone z ponad 50 ekspertów i uhonorowane nagrodą iF Design Award 2015. Jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych nagród w branży projektowej, przyznawaną od 1953 roku. Logo iF, udostępniane zwycięzcom konkursu, potwierdza, że wanna spa Just Silence to wzornictwo najwyższej klasy!Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY