REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nietuzinkowy brodzik w kolorze

  • Autor: propertydesign.pl
  • 19 mar 2014 10:28
Brodzik w kolorze, fot. Sanplast

Brodziki marki Sanplast zaprojektowano w minimalistycznej kwadratowej, prostokątnej i półokrągłej formie odzwierciedlają najnowsze trendy wzornicze.

REKLAMA

Sanplast podążając za trendami na rynku poszerzył paletę barw brodzików z serii Space Mineral. Można wybrać z kolorów: biały eurowhite, kremowy, beżowy, jasnoszary, kamiennoszary, szary oraz brązowy. Dla brodzików białych pokrywka syfonu występuje w kolorze białym, natomiast dla innych dostępnych kolorów, pokrywka jest w kolorze chrom. Dodatkowo do każdego z brodzików można dobrać obudowę aluminiową w identycznym odcieniu.

Brodziki te są przyjemne w dotyku, ale także odporne na różnego rodzaju plamy i odbarwienia oraz ścieranie. Nowoczesna estetyka produktów została osiągnięta dzięki możliwości wpuszczenia brodzika w posadzkę, tworząc przez to wygodne, bezbarierowe wejście. Produkt ten może być także posadowiony na dopasowanym stelażu.

W produktach z serii Space Mineral jest możliwość zastosowania w nich powłoki Pro Safe System. Ta innowacyjna, antypoślizgowa powłoka aplikowana jest punktowo na powierzchnię odlewu mineralnego. Powstały w ten sposób, transparenty wzór o delikatnej strukturze trwale podnosi bezpieczeństwo korzystania z brodzika. Powłoka antypoślizgowa jest płaska i trwała, dzięki czemu nie trzeba się martwić zarówno o jej wygląd, jak i ścieralność.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY