REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Nowa gres do prestiżowych wnętrz komercyjnych

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 13 wrz 2016 11:10
Nowa gres do prestiżowych wnętrz komercyjnych
fot. mat. prasowe

Elementem budującym prestiż wnętrza są także odpowiednio dobrane okładziny ścienne i podłogowe. Ich selekcja wpływa na to jak postrzegane są biura czy przestrzenie publiczne. Polski producent płytek ceramicznych i gresu wprowadził nową kolekcję dedykowaną prestiżowym wnętrzom.

REKLAMA

Gres Vision marki Ceramstic to połączenie sztuki designu z najnowocześniejszą technologią. Płytki powstały w wyniku zastosowania ultranowoczesnej technologii - producent chce, by kolekcja Vision była wizją przyszłości na rynku płytek ceramicznych. Rysunek naturalnego kamienia o niezwykłej głębi powstaje w procesie sterowanym komputerowo na całkowicie zautomatyzowanej linii produkcyjnej.

- Technologia Deep Tech 3D pozwoliła na produkcję płytek z podwójnego zasypu, całkowicie jednorodnych w swojej masie– mówi Mariusz Filochowski, Wiceprezes firmy Vinderen.

 Gres Vision sprawdzi się jako okładzina nawierzchni zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Gres jest bardzo spoisty, odporny na chłonięcie wody i plamienie. Wysoka odporność na ścieranie sprawia, że materiał z powodzeniem wykorzystany może być w miejscach o dużym natężeniu ruchu – nie tylko w przestrzeniach mieszkalnych, ale także obiektach użyteczności publicznej. 

Kolekcja Vision marki Ceramstic dedykowana jest do wykończenia wnętrz, których właściciele stawiają na wysokie walory estetyczne oraz jakościowe. Wielkoformatowy gres polerowany sprawdzi się w prestiżowych salonach domów jednorodzinnych, reprezentacyjnych hallach czy gabinetach. Rysunek płytki Vision ma wiarygodnie odtwarzać głębię przestrzeni. Efekt wizualny sprawiający wrażenie trójwymiarowego obrazu przywodzi na myśl rozgwieżdżone niebo w kolorze Graphite lub rajską plażę w kolorze Ivory.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY