REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ochrona przeciwpożarowa wnętrz publicznych

  • Autor: propertydesign.pl
  • 11 mar 2014 14:15

Firma Pfleiderer wprowadza do swojej oferty nowy, specjalistyczny produkt dedykowany wnętrzom publicznym – płytę laminowaną niezapalną.

REKLAMA

Niezapalna płyta laminowa Pyroex oferowana jest w szerokiej gamie dekorów około 80. To dobry materiał do wykorzystania w obiektach o podwyższonych wymaganiach ochrony przeciwpożarowej. Nowy produkt Pfleiderer może znaleźć zastosowanie m. in. w hotelach, centrach handlowych, kinach. Płytę wyróżnia komplementarność oferty, dlatego łatwo można ją połączyć z innymi materiałami, takimi jak zwykle płyty laminowane, laminaty HPL czy blaty.

Podstawowa różnica pomiędzy zwykłymi płytami laminowanymi, a niezapalnymi płytami laminowanymi Pyroex polega na zastosowaniu innego rdzenia. W przypadku niezapalnych płyt laminowanych jest to niezapalna płyta wiórowa Pyroex B1 typ P2. Powierzchnie niezapalnej płyty laminowanej mogą być gładkie lub strukturowane, jednostronnie albo obustronnie. Zewnętrzne powierzchnie płyty mogą mieć dekoracyjne kolory i wzory. Płyta Pyroex produkowana jest w grubościach od 18 i 22 mm.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY