REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ogranicza nas tylko wyobraźnia

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 wrz 2016 09:48
Ogranicza nas tylko wyobraźnia
Radosław Buczkowski, kierownik zespołu projektowego w Philips Lighting Polska.

Nadchodzi prawdziwa rewolucja w branży oświetleniowej. Jej wpływ na wyposażenie wnętrz komercyjnych będzie niebagatelny. O tym, co wydarzy się w najbliższych latach, opowiada Radosław Buczkowski z Philips Lighting.

REKLAMA

- Praca z największymi deweloperami i udział w najbardziej innowacyjnych projektach realizowanych w ostatnich latach na polskim rynku nieruchomości jest ogromnym wyzwaniem, ale jednocześnie ogromną przyjemnością - komentuje Radosław Buczkowski, kierownik zespołu projektowego w Philips Lighting Polska.

- Naszym przepisem na sukces jest wyjście z roli dostawcy produktów do roli konsultanta, doradcy i partnera dewelopera. Wspólnie tworzymy i projektujemy rozwiązania dedykowane dla konkretnego budynku - dodaje.

Bliższa współpraca jest niezbędna, zwłaszcza jeśli spojrzymy się na nowe trendy na rynku. - W tej chwili żyjemy na progu rewolucji technologicznej w branży techniki świetlnej. Za chwilę będziemy mieli do czynienia z projektami realizowanymi także na polskim rynku, integrującym oświetlenie w całą infrastrukturę budynku - komentuje Buczkowski.

Niesie to ze sobą ogromne możliwości. Ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY