REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Oświetlenie holu i recepcji rodem z... filmów science-fiction

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 22 cze 2017 11:27
Oświetlenie holu i recepcji rodem z... filmów science-fiction
fot. GTV

Pomysł na niezwykłą aranżację nowoczesnego holu i recepcji? Wykorzystaj iluminację przypominającą... laserowy promień świetlny.

REKLAMA

Nowa oprawa Led Cree Laser 360 firmy GTV urzeka nowoczesnym, modernistycznym designem oraz charakterem oświetlenia. Elegancka w swej prostej formie oprawa jest równocześnie efektowna – przyciąga wzrok i przywodzi na myśl rozwiązania rodem z filmów science-fiction. Kąt rozsyłu światła 360˚pozwala na tworzenie widowiskowych i futurystycznych efektów wizualnych.

Oprawa emituje wąski, stopniowo rozszerzający się w dwóch kierunkach strumień świetlny przypominający promień lasera, tworząc na powierzchni sufitu efektowną poświatę i wyraźnie dzieląc płaszczyznę stropu. Dekoracyjny efekt uzyskuje się krzyżując ze sobą światło z sąsiadujących opraw - przecinające się promienie zmienią hol w świetlny tunel lub kosmiczny portal, dodając mu głębi i wyrazistości.

Oprawa to również swoboda aranżacji – korpus oprawy można dowolnie obracać, kierując strumień światła w dowolnym kierunku, by podkreślić wybrany detal, fakturę sufitu lub skrzyżować go z promieniem innych opraw tworząc niepowtarzalne geometryczne wzory.

Zgeometryzowany kształt oprawy sprawia, że nie stanowi ona przytłaczającego elementu dekoracyjnego – oprawa wkomponowuje się w nowoczesne wnętrze, nadając mu modernistycznego, designerskiego wyrazu. Można ją stosować zarówno w mieszkaniach, jak i we wnętrzach komercyjnych i przestrzeniach publicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY