REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Oświetlenie LED jest coraz popularniejsze

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 20 sie 2015 10:15
Oświetlenie LED jest coraz popularniejsze
fot. Fotolia

Oświetlenie w technologii LED jest coraz bardziej popularne. Firmy wprowadzają tysiące nowych rozwiązań, a LED-y pojawiają się nie tylko w budynkach komercyjnych, ale także publicznych, a nawet w oświetleniu ulicznym.

REKLAMA

W II kwartale 2015 r. firma ES-System realizowała projekty z oświetleniem LED w takich obiektach, jak: Stadion piłkarski w Tychach, rozbudowa lotniska im. Lecha Wałęsy w Gdańsku, Park Wodny w Koszalinie, galeria Europa-Daleki Wschód, Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie, Centrum Handlowe Neptun w Starogardzie Gdańskim, rozbudowa Centrum Sztuki Współczesnej ŁAŹNIA w Gdańsku oraz A4 Business Park Katowice.

- Wyniki sprzedaży za I półrocze br. są zgodne z naszymi założeniami i odzwierciedlają dobrą koniunkturę w branży oraz rosnącą sprzedaż produktów opartych na innowacyjnych rozwiązaniach w technologii LED - podkreśla Rafał Gawrylak, Prezes Zarządu ES-System S.A.

Firma potwierdza, że na rynku widać wzrost zainteresowania technologią LED. Wzrost sprzedaży w kraju to pochodna, między innymi, ożywienia w segmencie architektonicznym.

W okresie od kwietnia do czerwca 2015 r. oświetlenie LED w kraju zwiększyło swój udział w sprzedaży całkowitej i osiągnęło poziom 46 proc. wobec 28 proc. udziałów w całkowitej sprzedaży w II kwartale 2014 r. Od początku roku spółka wprowadziła ponad 1,5 tys. nowych rozwiązań w oparciu o LEDy. Obecnie ES-System może zaoferować klientom prawie 10 tys. produktów na bazie tej technologii. W realizacji są kolejne nowe wdrożenia oparte na innowacyjnych rozwiązaniach opracowanych przez inżynierów i techników firmy. Przy opracowywaniu nowych projektów i ich wdrażaniu, firma wykorzystuje swoje laboratorium oświetleniowe, które jako jedno z dwóch laboratoriów firmowych w Polsce, posiada status jednostki certyfikowanej SMT (Supervised Manufaturers’ Testing).

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY