REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Panele sufitowe Solo Baffle od Ecophon

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 07 lip 2015 15:15
Panele sufitowe Solo Baffle od Ecophon
fot. Ecophon Solo Baffle
Panele sufitowe Solo Baffle od Ecophon
Panele sufitowe Solo Baffle od Ecophon

Dobrze zaprojektowany sufit pozytywnie wpływa zarówno na wygląd biura, jak i jego akustykę.

REKLAMA

Panele sufitowe Ecophon Solo Baffle stanowią połączenie nowoczesnego designu
z dobrymi parametrami akustycznymi. Wykonane z przyjaznej środowisku wełny szklanej nowej generacji, są łatwe w montażu, demontażu oraz utrzymaniu w czystości.

Stanowią rozwiązanie w pomieszczeniach wymagających szybkiej adaptacji akustycznej, gdy zależy nam na zachowaniu pierwotnej wysokości pomieszczenia oraz kiedy montaż sufitu na całej powierzchni od ściany do ściany nie jest możliwy. Panele Ecophon sprawdzają się również w budynkach, które wykorzystują technologie TABS (Thermally Activated Building System).

Panele Solo Baffle są projektowane w różnych kształtach i rozmiarach, z zachowaniem ich parametrów akustycznych. Dzięki temu mogą być dopasowane do charakteru wyciszanego wnętrza, stając się jego dodatkowym elementem dekoracyjnym. Uniwersalny charakter paneli pozwala na ich montaż zarówno w pomieszczeniach biurowych, audytoriach, jak i galeriach handlowych.

Budynki, w których wnętrzu dominuje otwarta przestrzeń, jak biura typu open space bądź galerie handlowe, są często miejscami o bardzo dużym natężeniu hałasu. Twarde powierzchnie, jak szklane drzwi lub ścianki działowe sprzyjają odbiciom dźwięku. Oznacza to, że mają one duży zasięg, ale ich zrozumiałość, nawet z krótkiego dystansu, jest niewielka.

Montaż paneli akustycznych na suficie obniża ogólny poziom dźwięku i zwiększa zrozumiałość mowy. Dzięki temu osoby znajdujące się blisko siebie, nie muszą podnosić głosu, żeby się porozumieć, co automatycznie obniża poziom ogólnego hałasu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY