REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Podłoga winylowa z myślą o obiektach użyteczności publicznej

  • Autor: propertydesign.pl
  • 27 lut 2014 09:20
Podłoga winylowa z myślą o obiektach użyteczności publicznej
Podłoga Rustic Sand Pine, fot. Wicanders

Linię podłogi winylowej marki Wicanders charakteryzuje podwyższona izolacyjność termiczną, akustyczna i właściwości amortyzujące.

REKLAMA

Vinylcomfort Commercial to kombinacja dobrych stron winylu i korka. Zaletą winylu jest wysoka odporność na przetarcia i zarysowania, dlatego doskonale się sprawdza jako warstwa wierzchnia pokryć podłogowych dedykowanych obiektom komercyjnym. Korek cechuje wysoka elastyczność i sprężystość, stąd podłogi Vinylcomfort Commercial mają dobrą izolacyjność termiczną i akustyczną.

Dzisiejsze rozwiązania technologiczne umożliwiają odwzorowanie w winylu barwy, rysunku i struktury kamienia czy drewna. Na linię podłogi winylowej marki Wicanders składa się 21 wzorów paleta faktur m.in. naturalne drewno, surowa szarość, ciemny brąz.

Vinylcomfort Commercial dostępne są w dwóch rozwiązaniach technicznych - jako panele i płytki klejone do podłoża. Nie wymagają stosowania podkładu podpodłogowego. Poszczególne elementy montowane są na zatrzask i bez konieczności użycia kleju, co zapewnia szybki montaż.

Producent udziela 15-letniej gwarancji.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY