REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Polskie trio dla Ikea

  • Autor: propertydesign.pl
  • 02 kwi 2014 14:42
Polskie trio dla Ikea
Sekretarzyk, fot. Ikea
Polskie trio dla Ikea
Polskie trio dla Ikea

Kompaktowy sekretarzyk do nowej kolekcji Ikea PS 2014 zaprojektowali Paweł Jasiewicz razem z Mają Ganszyniec i Krystianem Kowalskim. Projekt jest prosty i funkcjonalny.

REKLAMA

Sekretarzyk z serii Ikea PS 2014 został zaprojektowany przez polskie trio projektantów: Pawła Jasiewicza i warszawskie studio kompottDesign w składzie: Maja Ganszyniec i Krystian Kowalski. Projektanci zwrócili uwagę na to, że coraz więcej osób pracuje w domu lub w miejscach, gdzie przestrzeń do pracy jest ograniczona. Na rynku brakuje mebli do pracy, które pozwolą na wykonywanie czynności zawodowych w każdym momencie i podobnie jak laptop, mogą być zamknięte lub otwarte - w zależności od powstałej potrzeby.

Sekretarzyk według projektu "polskiego tria" można swobodnie zamykać i ukryć powstały w natłoku pracy bałagan. Zaprojektowano w nim dodatkowy schowek na książki i wszystkie inne rzeczy, które chcemy mieć w zasięgu ręki. Sekretarzyk jest niewielkich rozmiarów, ale projektanci zadbali o to, aby wygodnie było przy nim pracować. Prosta forma sekretarzyka dobrze wpisuje się w każdą przestrzeń. Dostępny jest w kolorze białym i pomarańczowym.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY