REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Postaw na stal

  • Autor: propertydesign.pl
  • 08 kwi 2014 12:40
Postaw na stal
Bateria stalowe, fot. Ferro
Postaw na stal
Postaw na stal
Postaw na stal
Postaw na stal

W nowej ofercie firmy Ferro znajdziemy baterie stalowe o nowoczesnym designie i interesującej formie.

REKLAMA

Baterie od Ferro zrobione są ze stali AISI 304. Stal szlachetna to jeden z najbardziej praktycznych, a zarazem eleganckich surowców używanych do produkcji baterii kuchennych. Do jej zalet należy zaliczyć przede wszystkim wysoką jakość, trwałość, odporność na zanieczyszczenia, środki chemiczne, korozję i zarysowania. Baterie te posiadają aż 25 - letnią gwarancję.

W kolekcji znajdziemy między innymi baterię Rodez o interesującej, walcowatej formie wylewki zgiętej pod kątem prostym, której odpowiednio długie ramię kończy się krótką, prostopadłą do niej wylewką zaopatrzoną w perlator. Funkcjonalna bateria Asti o stabilnej, zwartej formie, wpisanej w motyw walca zaopatrzona została w poręczną, wyciąganą rączkę natrysku i dopasowany uchwyt. Calles posiada regulator ceramiczny z uchwytem typu joystick, który pozwala na płynne regulowanie temperaturą i strumieniem wypływu wody. Głęboki, obrotowy łuk wylewki z zakończeniem w kształcie dzwonu zapewnia komfort użytkowania. Dwuuchwytowa bateria Livorno z obrotową wylewką o klasycznej formie, idealnie koresponduje z minimalistycznym wnętrzem współczesnej kuchni.

Różnorodny i atrakcyjny design oraz interesujące wykończenie baterii, przy stalowej trwałości mogą okazać się dobrym wyborem przy projektowaniu pomieszczeń kuchennych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY