REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Swoboda aranżacji strefy prysznicowej

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 paź 2017 12:08
Swoboda aranżacji strefy prysznicowej
Capital, fot. mat. prasowe Roca

Firma Roca zaprezentowała najnowszą serię kabin, drzwi do wnęk prysznicowych i parawanów wannowych Capital. Minimalistyczny, elegancki design, szeroka gama rozwiązań, pozwolą stworzyć przestrzeń kąpielową w dużej i małej łazience.

REKLAMA

Serię wyróżnia szeroka paleta rodzajów kabin i drzwi oraz ich rozmiarów. Możliwość łączenia ze sobą drzwi i dopasowywania ich do wielkości i układu wnętrza pozwala na niespotykaną dotąd swobodę aranżacji strefy prysznicowej.

W skład kolekcji Capital wchodzą dwa rodzaje kabin półokrągłych z drzwiami skrzydłowymi (również opcja z polem stałym), trzy rodzaje drzwi prostych i ścianek bocznych oraz drzwi składane.

Seria oferuje możliwość samodzielnej kompletacji i dowolnego łączenia elementów. Dzięki temu mogą powstać kabiny narożne – półokrągłe, kwadratowe i wielokątne, wnękowe, czy kabiny typu Walk-In. Warta uwagi jest też konstrukcja drzwi, która pozwala na złożenie ich do wewnątrz, zapewniając wystarczająco dużo miejsca do swobodnego poruszania się nawet w najmniejszym pomieszczeniu.

Kabiny Capital dostępne są w wielu rozmiarach i pasują do brodzików oferowanych przez firmę Roca, tj. Italia, Granada, Aeron Terran, Helios, Malaga. Kabiny z tej kolekcji można też montować bez brodzika.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY