REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ta innowacyjna lampa posiada dwa źródła światła

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 12 wrz 2014 16:11
Ta innowacyjna lampa posiada dwa źródła światła
Ta innowacyjna lampa posiada dwa źródła światła
Ta innowacyjna lampa posiada dwa źródła światła
Ta innowacyjna lampa posiada dwa źródła światła
Ta innowacyjna lampa posiada dwa źródła światła

Lampa Philips Hue Beyond posiada dwa źródła światła, górne i dolne, sterowane odrębnie za pośrednictwem aplikacji Hue zainstalowanej na smartfonie lub tablecie użytkownika. Dzięki Philips Hue Beyond użytkownik zyskuje swobodę dowolnego kształtowania warunków świetlnych stosownie do aktualnych potrzeb.

REKLAMA

- Większość pomieszczeń we współczesnych mieszkaniach ma charakter wielofunkcyjny, co rodzi zapotrzebowanie na elastyczne rozwiązania, które umożliwiają adaptację wnętrza do aktualnych potrzeb. Istotną rolę może tutaj odegrać właśnie oświetlenie – wyjaśnia Leonardo Avezzano, dyrektor ds. marketingu konsumenckiego odpowiedzialny za oprawy Hue. - Za sprawą lampy Hue Beyond kuchenny stół może w jednej chwili z mebla, przy którym cała rodzina zasiada do kolacji, zmienić się w miejsce do odrabiania pracy domowej. Atmosfera wnętrza pozostaje bez zmian, a cała rodzina może spędzić ze sobą więcej czasu - dodaje.

Podobnie jak w przypadku Philips Hue, dzięki bezprzewodowej łączności lampy Philips Hue Beyond mogą za pomocą dyskretnego „powiadomienia świetlnego” sygnalizować nadejście nowej wiadomości e-mail lub zmianę pogody. System posiada również własny intuicyjny interfejs w aplikacji Hue, który umożliwia sterowanie oświetleniem z wykorzystaniem unikalnych funkcji. Użytkownik może wybierać spośród szerokiej gamy nowych, dynamicznych scen oświetleniowych bazujących na dwóch źródłach światła, takich jak tworzący romantyczny nastrój „Paryż nocą” lub sprzyjający relaksowi „Kwiat wiśni” - czytamy w opisie produktu.

System Philips Hue Beyond bez zakłóceń współpracuje z wszystkimi produktami z gamy Philips Hue i Friends of Hue, co ułatwia rozbudowę istniejącej sieci Hue i pozwala na płynne łączenie stref nastrojowego barwnego oświetlenia w poszczególnych pomieszczeniach domu. Instalacja lamp Hue Beyond jest niezwykle prosta, niezależnie od tego czy służą do stworzenia nowej sieci czy rozbudowy istniejącej. Wystarczy podłączyć mostek do domowej sieci bezprzewodowej, następnie pobrać aplikację na smartfon lub tablet, zadbać o zasilanie i włączyć oświetlenie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY