REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Technologia nawet w hotelowej łazience

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 28 kwi 2015 15:11
Technologia nawet w hotelowej łazience
fot. Villeroy & Boch

Europejskie toalety przechodzą metamorfozę: zarówno technologiczną, jak i kulturową. Elektroniczne bidety, które w Japonii od dawna są normą, opanowują salony kąpielowe na Zachodzie. To nowy trend w hotelach.

REKLAMA

Ale przecież każda metamorfoza musi być stylowa. Villeroy & Boch zadbał o to, tworząc deskę sedesową z funkcją bidetu ViClean-L. Dzięki niej toaleta będzie kojarzyła się nie tylko z komfortem i świeżością, lecz także z wyjątkowym designem.

Liść – delikatny, płynny kształt, a pod nim wielość i złożoność funkcji. Odwzorowując jego kształt, włoscy designerzy Daniel Debiasi i Federico Sandri ze studia Something z siedzibą w Londynie i Weronie zaprojektowali ViClean-L dla firmy Villeroy & Boch. Deska sedesowa z funkcją mycia tworzy inteligentną symbiozę misy ustępowej i bidetu, która gwarantuje wyjątkową higienę i komfort. Jej subtelny i nowoczesny design ukrywa wszystko to, co nie powinno być widoczne. Technologia nie przeważa tu nad formą. Przewody, łącza, przyciski – nie zaburzą harmonii w Twojej łazience. ViClean-L idealnie wkomponuje się we wnętrza nowoczesne, skandynawskie czy nawet rustykalne. Bo to toaleta przyszłości, która wykorzystuje najnowocześniejsze technologie, ale za główną inspirację uznaje naturę.

Toaleta myjąca to maksymalna higiena, komfort i wygoda. To także rozwiązanie proekologiczne i ekonomiczne. Wszystkie funkcje, jakie zapewnia ViClean-L, można dopasować do własnych potrzeb i preferencji za naciśnięciem jednego przycisku. Dzięki pilotowi zdalnego sterowania jest szybki i dziecinnie prosty w obsłudze. Oferuje funkcje mycia damskiego i tylnego, a także podgrzewane siedzisko. Wygodne i komfortowe mycie umożliwiają regulowana dysza, zmienne ciśnienie oraz kontrolowana temperatura wody. Można również skorzystać z opcji hydromasażu: oscylacyjnego lub pulsacyjnego. Deska ViClean-L wyposażona jest także w funkcję wolnego opadania SoftClosing, która umożliwia bezgłośne podnoszenie i zamykanie pokrywy. A gdy chcemy skorzystać z łazienki w nocy, zintegrowane oświetlenie LED ułatwi nam to zadanie. Kształt deski ViClean-L dopasowany jest do miski z kolekcji Subway 2.0.

Deska sedesowa z funkcją bidetu ViClean-L od Villeroy & Boch sprawi, że korzystanie z toalety będzie wyjątkowo higieniczne i komfortowe. ViClean-L to także doskonałe rozwiązanie do łazienek, w których brakuje miejsca na klasyczną miskę ustępową i bidetową. Jego jakość, design, komfort oraz funkcjonalność zostały docenione i przyniosły firmie nagrodę Plus X Award w 2013 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY