REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Wygoda w stylu retro

  • Autor: propertydesign.pl
  • 25 mar 2014 12:48
Wygoda w stylu retro
Nowa kolekcja George, fot. Bydgoskie Meble
Wygoda w stylu retro

Smukłe drewniane nogi, pikowane oparcia, głębokie siedziska, wysokie podłokietniki – nowa kolekcja George marki Bydgoskie Meble przenosi nas w czasy z połowy ubiegłego wieku.

REKLAMA

Fotele i sofy z nowej kolekcji Bydgoskich Mebli dedykowane są do aranżacji w stylu retro, ale również sprawdzą się we współczesnych wnętrzach, w których królują lekkie formy i eklektyzm. Kolekcja George to połączenie designu przywodzącego lata 70. z pełnią komfortu. Miękkie, zaokrąglone krawędzie i ergonomiczne kształty sprawiają, że meble są wygodne. Przytulnym sofom i fotelom elegancji dodają drewniane nogi. Fuzja lekkości, elegancji i stylu retro skutkuje formą, która broni się w wielu aranżacjach. Wpiszę się w klasycznie urządzone wnętrza, dodaje jednocześnie ciepła i stylu nowoczesnym przestrzeniom.

Mniejsza sofa o szerokości 1370 mm przeznaczona jest do niewielkich przestrzeni, nie przytłoczy takiego wnętrza, nada jej jednocześnie ciepła i przytulności. Szerszy, 1850 mm model, sprawdzi się w przestronniejszym wnętrzu. Fotele różnią się głębokością siedziska i wysokością oparcia.

Meble dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej obić w tkaninach. Jasne, pastelowe odcienie, żywe, soczyste barwy, głębokie, ciemne kolory – grając barwą wydobędziemy te atuty formy, na których najbardziej nam zależy. Marka oferuje także duży wybór wybarwień elementów drewnianych.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY