REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Bartosz Soroczyński z Philips o zintegrowanych systemach oświetleniowych

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 23 lip 2015 13:04
Bartosz Soroczyński z Philips o zintegrowanych systemach oświetleniowych
Bartosz Soroczyński, fot. Zelazna Studio, Paweł Pawłowski

Zintegrowane systemy oświetleniowe umożliwiają integrację technologii LED i systemów sterowania, a także technologii mobilnych. - Pozwala to użytkownikom - najemcom na sterowanie oświetleniem i dostosowywanie go do swoich indywidualnych potrzeb – mówi Bartosz Soroczyński – wiceprezes Philips Lightening Systems na region Europy Centralnej i Wschodniej.

REKLAMA

- Zintegrowane systemy oświetleniowe, oferowane przez firmę Philips stanowią połączenie tradycyjnych technologii oświetleniowych wykorzystujących technologie LED z nowoczesnymi systemami informatycznymi i technologiami umożliwiającymi osiągnięcie nowego poziomu zarządzania oświetleniem w nieruchomościach komercyjnych - mówi Bartosz Soroczyński.

Zastosowanie tego rodzaju systemów umożliwia dynamiczne zarządzanie oświetleniem w pomieszczeniach, dobór scen oświetleniowych do sytuacji, do tego co w danym czasie dzieje się na terenie biura. Dają też nowe korzyści zarządcom nieruchomości.  - Umożliwiają np. monitorowanie tego , kto znajduje się w pomieszczeniu czy np. dostosowanie konfiguracji oświetlenia do tego, jaka jest aktualnie funkcja danego biura – wyjaśnia Bartosz Soroczyński.

Nowoczesne systemy oświetleniowe wpływają na efektywność energetyczną. Pozwalają na monitorowanie i nadzorowanie w jaki sposób przebiega interakcja między użytkownikiem tego oświetlenia np. najemcą a jego dostawcą.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY