REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Natalia Nguyen o 4 Design Days: Takiego wydarzenia architekci potrzebowali

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 lut 2016 11:13
Natalia Nguyen o 4 Design Days: Takiego wydarzenia architekci potrzebowali
Natalia Nguyen, architekt wnętrz

Z perspektywy architekta i designera wydarzenie takie jak 4 Design Days jest zarówno szansą do sprawdzenia obecnych trendów, jak i nawiązania wielu kontaktów w branży - mówiła Natalia Nguyen, architekt wnętrz, podczas konferencji prasowej zapowiadającej wydarzenie.

REKLAMA

4 Design Days (4DD) będzie największym w tej części Europy wydarzeniem dotyczącym rynku nieruchomości, architektury, wnętrz i wzornictwa. Podczas wtorkowej konferencji prasowej w Katowicach przedstawiono szczegóły imprezy.

Do udziału w 4DD zachęca architekt wnętrz Natalia Nguyen, znana m.in. z programu "Bitwa o Dom":

- 4 Design Days to wydarzenie potrzebne wielu architektom, którzy samodzielnie prowadzą swoją działalność biznesową. Pomaga jeszcze bardziej zaistnieć, zaznaczyć swoją obecność w branży. Jestem zaszczycona, że mogę wziąć czynny udział w 4 Design Days - mówiła Natalia Nguyen.

Architekt przekonywała zarówno profesjonalistów z branży, jak i niezwiązanych zawodowo z architekturą, do odwiedzenia 4 Design Days. - To okazja do zapoznania się z nowościami w designie i architekturze, co warto uczynić, ponieważ są to wbrew pozorom dziedziny towarzyszące nam na co dzień - powiedziała Natalia Nguyen.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie





REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY