REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Natalia Nguyen: Warto poznać świat designu od środka

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 05 lut 2016 09:11
Natalia Nguyen: Warto poznać świat designu od środka
Natalia Nguyen

Dziś w designie nie ma rzeczy zabronionych, mnogość materiałów i stylów daje wiele rozwiązań projektantom. Ale czy nie utrudnia im wykonania pracy? Wśród tak wielkich możliwości łatwo o potknięcie...

REKLAMA

- Żyjemy w ciekawych czasach jeśli chodzi o możliwości i wolność wyboru. Możemy czerpać z wielu pomysłów podróżując po świecie i obserwując trendy - mówi Natalia Nguyen, architekt wnętrz.

Według Nguyen mieszanie stylów, łączenie starego z nowym to właśnie może być trend dzisiejszych czasów. - Mieszanie stylów jest super, ponieważ w ten sposób kreujemy przestrzeń, która jest oryginalna i niepowtarzalna - mówi architekt. - W swoich wnętrzach możemy mieć przedmioty i meble z wielu epok i stylów, jednak to co najważniejsze to umiejętne ich dobranie - czy to kolorystyczne, czy fakturowe... abyśmy chcąc stworzyć coś pięknego, nie stworzyli karykatury - tłumaczy Nguyen.

Jak zatem odróżnić dobry design od złych pomysłów?

- Design jest dobry, gdy jest przemyślany, gdy spełnia swoją funkcję, ale jednocześnie cieszy oko. We własnej przestrzeni musimy czuć się swobodnie - radzi Natalia Nguyen.

Czego Natalia Nguyen oczekuje po 4 Design Days? Jak zaznacza, udział w tym wydarzeniu to chęć spotkania z profesjonalistami, nauczenia się wiele o designie i nowoczesnym wzornictwie. - Takie wydarzenie są potrzebne, również profesjonalistom.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY