REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Paweł Zieliński: Dni otwarte na 4 Design Days będą ekscytujące!

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 03 lut 2016 12:18
Paweł Zieliński: Dni otwarte na 4 Design Days będą ekscytujące!
Paweł Zieliński, architekt i prezes MOFO Architekci podczas konferencji prasowej zapowiadającej 4 Design Days

Podczas 4 Design Days będziemy rozmawiać, uczyć i wymieniać się doświadczeniami - mówił Paweł Zieliński, architekt i prezes MOFO Architekci, podczas konferencji prasowej zapowiadającej wydarzenie 4DD w Katowicach.

REKLAMA

4 Design Days odbędzie się w dniach 11-14 lutego br. w Katowicach. Podczas tego wydarzenia ikony światowego i polskiego designu, czołowi architekci i projektanci, producenci i firmy usługowe oraz deweloperzy, spotkają się by dyskutować o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze, na rynku nieruchomości, wyposażenia wnętrz oraz wzornictwie. Kompleksowa dyskusja obejmie dwa dni (11-12 lutego) dla profesjonalistów z kraju i zagranicy oraz dwa dni (13-14 lutego), które będą otwarte dla mieszkańców regionu.

Do udziału w 4DD zachęcał Paweł Zieliński, architekt i prezes MOFO Architekci, który szczególnie zachwycony jest ideą dni otwartych dla mieszkańców regionu.

- Tak ważne są dni otwarte, podczas których będziemy mogli spotkać się odbiorcami architektury i designu. Rozmawiać, uczyć i wymieniać się doświadczeniami – podkreślał Zieliński.

4 Design Days odbędzie się w miejscu szczególnym Katowic, bo w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

- Budynek MCK i cała strefa kultury wywołuje u mnie odczucia dobrze zaprojektowanej przestrzeni. Katowice to świeże i chłonne miejsce, które ma potencjał, aby stać się stolicą architektury - zaznaczył Zieliński.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY