REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Ceniony duński projektant - René Hougaard odwiedzi Polskę. Jedyna taka okazja!

  • Autor: dobrzemieszkaj.pl
  • 17 lip 2017 13:23
Ceniony duński projektant - René Hougaard odwiedzi Polskę. Jedyna taka okazja!
René Hougaard, fot. mat. promocyjne

Znany duński projektant René Hougaard, współpracujący m.in. z marką BoConcept, będzie jednym z gości specjalnych Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia w Warszawie.

REKLAMA

René Hougaard ma 40 lat. Ukończył studia z zakresu architektury i wzornictwa w duńskiej Aarhus School of Architecture w 2003 roku. Współpracował z wieloma producentami mebli, pracował także dla międzynarodowej firmy Designit A/S. 

W 2014 roku założył własne studio projektowe Arde. W jego portfolio są projekty dla  uznanej duńskiej marki BoConcept, a także dla innych marek związanych przede wszystkim z branżą meblową: Mogens Hansen Furniture, Newworks, Nuance Scandinavia, Haslev Furniture, Magnus Olesen, Wendelbo. 

René Hougaard pracuje także dla marki Fredericia Furniture jako dyrektor rozwoju produktu.

6 grudnia w czasie Forum Dobrego Designu René Hougaard wygłosi wykład inauguracyjny, weźmie również udział w sesji otwierającej wydarzenie. 

Future of design – to hasło przewodnie tegorocznego Forum Dobrego Designu, które odbędzie się 6 grudnia 2017 roku w Warszawie. Organizatorem wydarzenia jest magazyn i portal Dobrze Mieszkaj. Już dziś warto zarezerwować ten termin! 900 gości, architektów, projektantów wnętrz, designerów, kilkudziesięciu prelegentów, liczne debaty, dyskusje i rozmowy o designie – Forum Dobrego Designu to najlepsze miejsce, aby zaprezentować swoją markę. Zapraszamy również do zgłaszania produktów w konkursie Dobry Design 2018 – wyniki zostaną ogłoszone w trakcie imprezy. Zachęcamy do współpracy i współtworzenia naszego projektu!

ZAREJESTRUJ SIĘ ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W FORUM

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY