REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Park Kultury w Powsinie do rewitalizacji. Przetarg ogłoszony

  • Autor: UM Warszawa
  • 14 wrz 2017 09:55
fot. shutterstock

Ogłoszony został przetarg na opracowanie dokumentacji projektowej w ramach modernizacji basenu kąpielowego i zespołu brodzików w Parku Kultury w Powsinie. Do zadań zwycięzcy postępowania będzie należało również pełnienie nadzoru autorskiego nad inwestycją.

REKLAMA

Park Kultury w Powsinie jest sukcesywnie rewitalizowany. Trwa modernizacja hali tenisowej, w maju zaplanowane jest otwarcie zmodernizowanego placu zabaw, a teraz nadszedł czas na basen kąpielowy i zespół brodzików. Szukamy wykonawcy, który opracuje kompletną dokumentację projektową – mówi Renata Kaznowska, wiceprezydent m.st. Warszawy. – Powsin to popularne miejsce wypoczynku i rekreacji, nie tylko dla południowej części Warszawy. Chcemy, aby mieszkańcy mogli korzystać z atrakcji parku, które będą charakteryzowały się wysokim standardem – dodaje.

Do zadań projektantów będzie należało wykonanie koncepcji oraz pełnego projektu wykonawczego, obejmującego zagospodarowanie terenu, modernizację niecek basenu i brodzika, pomieszczeń szatni, stacji uzdatniania wody. Projekt ma również uwzględniać powiększenie przestrzeni rekreacyjnej z równoczesnym jej uatrakcyjnieniem, wzbogaceniem o małą architekturę oraz pełne dostosowanie obiektu dla potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Zainteresowani mogą składać swoje oferty do środy, 20 września, do godziny 10.00 w sekretariacie Parku Kultury w Powsinie (ul. Maślaków 1). Kryterium ich oceny jest cena, która będzie stanowić o wyborze wykonawcy. Więcej informacji tutaj.

Wybrany wykonawca będzie miał 60 dni na przedstawienie projektu.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY