Certyfikacja LEED i BREEAM? ProperGate podaje pomocną dłońPropertyDesign.pl - 06-12-2018 13:00


Czy laureat pierwszego w historii konkursu PropTech Festival zrewolucjonizuje proces zarządzania logistyką dostaw na budowie nieruchomości? Wszystko na to wskazuje. Rafał Grudzień, CEO ProperGate, opowiedział nam, co nowego wnosi jego technologia na rynek.

{film;14206}

ProperGate jest innowacyjną technologią B2B w modelu SaaS dostarczającą rozwiązania just in time na etapie budowy nieruchomości. - Dzięki wprowadzeniu tego narzędzia zarządzamy bardzo chaotycznym procesem, który do tej pory prowadzony był zazwyczaj poprzez kontakt telefoniczny czy mailowy. Dzięki ProperGate jesteśmy w stanie monitorować procesy związane z zarządzaniem dostawami na budowę i zapewnić ich transparentność. Dzięki temu, że monitorujemy emisję dwutlenku węgla wspieramy certyfikację LEED czy BREEAM, co jest bardzo ważną korzyścią dla inwestora. Korzyści dotykają tak naprawdę wszystkich podmiotów zaangażowanych w proces budowy, a efektywność podnosimy nawet kilkudziesięciokrotnie - mówi Rafał Grudzień, CEO ProperGate. 

ProperGate to jedna z trzech technologii, która została laureatem konkursu Proptech Festival 2018.

Oprócz prestiżowego tytułu, laureaci Proptech Festival 2018 otrzymali voucher na przestrzeń coworkingową na okres 6 miesięcy w Business Link, coaching organizowany przez Proptech Poland, zagwarantowany udział w European Startup Days 2019 - wydarzeniu towarzyszącym, organizowanym podczas Europejskiego Kongresu Gospodarczego 2019 w Katowicach oraz promocję medialną w mediach Grupy PTWP (Propertynews.pl, Propertydesign.pl, Housemarket.pl).

Organizatorem PropTech Festival jest Grupa PTWP SA, wydawca portali Propertynews.pl i Propertydesign.pl, organizator konferencji Property Forum 2018.