REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Chcemy tworzyć z ludźmi i dla ludzi

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 22 lut 2017 15:30
Chcemy tworzyć z ludźmi i dla ludzi

- Nasza odpowiedzialność za miasta, w których jesteśmy, nie kończy się na granicach naszych działek - uważa Ewelina Kałużna, dyrektor ds. wynajmu i zarządzania portfelem budynków w Skanska Property Poland.

REKLAMA

 - Nasze działania w roku bieżącym będą bardzo silnie zdeterminowane przez strategiczne decyzje biznesowe, jakie podjęliśmy w roku 2016. Założyliśmy, że już za trzy lata – do 2020 roku, biznes deweloperski powinien generować połowę dochodu całej grupy Skanska na świecie - mówi Ewelina Kałużna.

Zaznacza, że dla Polski jako jednej z najważniejszych lokalizacji oznacza to znaczne przyspieszenie i dużą dynamikę działań firmy. Skanska chce kontynuować budowanie pozytywnego otoczenia budynków.

– Zgodnie z filozofią, że nasza odpowiedzialność za miasta, w których jesteśmy, nie kończy się na granicach naszych działek - podkreśla przedstawicielka firmy.

- W tym roku ruszymy między innymi z realizacją części największego naszego projektu placemakingowego w Polsce – tzw. Superścieżki w Krakowie. Inicjatywa ta zaangażowała nie tylko inwestorów prywatnych, ale też publicznych oraz organizacje pozarządowe. Przede wszystkim jednak wzięli w niej udział sami mieszkańcy, którzy wcielili się w rolę architektów m.in. bliskiego otoczenia budynku Axis. Takich inwestycji, tworzonych z ludźmi i dla ludzi, w przyszłym roku będzie jeszcze więcej - mówi.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY