Co stało się z mitem coworkingu?PropertyDesign.pl - 14-08-2019 13:00


Coworking rośnie w siłę. Za 5-7 lat elastyczne przestrzenie biurowe zajmą około 25-30 proc. całej podaży nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce. Czy po drodze nie nastąpi tąpnięcie? O elastycznych powierzchniach pracy porozmawiamy podczas tegorocznej edycji Property Forum. Na wydarzenie zaprasza Maciej K. Król, szef sprzedaży i standardu obsługi klienta Business Link.

{film;15639}

- W trakcie konferencji będziemy mieli możliwość porozmawiać na temat rynku biur elastycznych. Będzie to sposobność do wymienienia się opiniami związanymi z mitem coworkingu oraz jaką rolę biura elastyczne odgrywają w kreowaniu rynku biurowego. Liczę na to, że będziemy mogli wnieść bardzo duży wkład w dyskusję podczas Property Forum ze względu na to, że zespół Business Link na co dzień kreuje produkt oparty na wysokim standardzie obsługi oraz elastyczności - mówi Maciej K. Król, szef sprzedaży i standardu obsługi klienta Business Link.

O rynku biur elastycznych będziemy będziemy rozmawiać podczas konferencji Property Forum 2019, która odbędzie się w dniach 11-12 września w warszawskim hotelu Sheraton.

Więcej o Property Forum 2019 na www.propertyforum.pl.