REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Dobry design ważny od najmłodszych lat

  • Autor: Propertydesign.pl
  • 16 lut 2016 12:59
Dobry design ważny od najmłodszych lat
Architekt Beata Kruszyńska ze studia wnętrz A La Carte, fot. Janina Tańska

O tym, jak ważna jest świadomość dobrego designu i że należy go uczyć od najmłodszych lat przekonuje architekt Beata Kruszyńska ze studia wnętrz A La Carte.

REKLAMA

Zazwyczaj mniej niż połowę dnia spędzamy we własnej, prywatnej przestrzeni, miejscu, które kreujemy i które nas odzwierciedla. Resztę czasu wszyscy domownicy, również ci najmłodsi, spędzają w miejscach na które zazwyczaj nie mamy wpływu. To one współtworzą naszą rzeczywistość, kształtują, wyrabiają wrażliwość i estetykę, wpływają na naszą wyobraźnię - podkreśla Beata Kruszyńska.

Ważne jest, aby uczyć od "małego" dobrego designu. - Świadomość wpływu jaki ma na młodego człowieka wypracowany w najmłodszych latach stosunek do najbliższego otoczenia zaowocowała nareszcie nowym w Polsce podejściem do projektowania wnętrz - twierdzi architekt.

Jako doskonały przykład takiego myślenia podaje dopracowane w każdym detalu przedszkole powstałe w małej miejscowości pod Opolem zaprojektowane przez pracownię PORT. - Projektanci tworząc dla najmłodszych kreatywne kombajny dziecięcej radości zainwestowali w otwartych i kreatywnych młodych ludzi, myślę że wreszcie nastał czas dla otwartych na wszystko dzieciaków - zauważa Kruszyńska.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY