REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Koniec dużych trendów? Ekspertki Ceramiki Paradyż opowiadają o mikrotrendach

  • Autor: Studio Dobrych Rozwiązań
  • 05 maj 2017 12:25
Koniec dużych trendów? Ekspertki Ceramiki Paradyż opowiadają o mikrotrendach

Czy nastał koniec dużych trendów i będziemy się musieli teraz posiłkować setkami zindywidualizowanych kierunków w projektowaniu? O tym m.in. opowiadają Katarzyna Pardiak-Borowska oraz Beata Dela z Ceramiki Paradyż. Zapraszamy do obejrzenia fragmentu wykładu ze spotkania Studia Dobrych Rozwiązań.

REKLAMA

- Zawsze tak jest, gdy mocne światowe koncerny zaczynają dominować w pewnych obszarach, to musi pojawić sie pewna przeciwwaga. I tak było w tym roku - wieli młodych projektantów w zaangażowany i świadomy sposób podchodziło do procesu projektowania - opowiadała o swoich wrażeniach z tegorocznego iSaloni Katarzyna Pardiak-Borowska z Ceramiki Paradyż.

Przedstawicielka producenta płytek ceramicznych, razem z Beatą Delą (twórczynią nagrodzanych m.in. nagrodą  Red Dot kolekcji płytek), opowiadały o trendach, mikrotrendach i artystycznych instalacjach, które zachwycały podczas tegorocznych targów Salone Del Mobile w Mediolanie. Zapraszamy do obejrzenia poniżej fragmentu wywiadu ze spotkania Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY