REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Kraków Airport Hotel planuje budowę nowego hotelu

  • Autor: Propertynews.pl
  • 28 wrz 2016 10:00
Kraków Airport Hotel planuje budowę nowego hotelu
fot. mat. prasowe

Grzegorz Gogola, który został niedawno nowym prezesem zarządu spółki Kraków Airport Hotel, zdradza plany firmy - w tym budowy nowych obiektów. Firma jest franczyzobiorcą i właścicielem 4-gwiazdkowego hotelu Hilton Garden Inn Kraków Airport.

REKLAMA

- W związku z trwającą modernizacją i zwiększeniem przepustowości Międzynarodowego Portu Lotniczego w Krakowie, planujemy rozpocząć budowę franczyzowego hotelu o standardzie 3-gwiazdek w bliskim sąsiedztwie lotniska. Rozwój usług lotniskowych, lepsza infrastruktura drogowa, szybkie połączenie kolejowe z centrum Krakowa, to wszystko zasadniczo wpływa na atrakcyjność i potencjał inwestycyjny w sektorze nieruchomości komercyjnych – mówi Grzegorz Gogola, prezes Kraków Airport Hotel.

Hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport, znajduje się na lotnisku w Balicach, naprzeciwko wejścia do Terminala, zaledwie 12 km od historycznego centrum Krakowa, do którego można dostać się w zaledwie 17 minut dzięki połączeniu szybkiej kolejki podmiejskiej. W hotelu mieści się 155 pokoi. Z myślą o pobytach biznesowych przygotowano dziewięć nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych oraz sale na małe spotkania VIP.

Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY