REKLAMA
PARTNERZY PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

LC Corp postawi na dobrą architekturę

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 14 lut 2017 10:40
 LC Corp postawi na dobrą architekturę
Wola Center. fot. mat. prasowe

LC Corp chce w tym roku dostarczyć dobrze zlokalizowane budynki biurowe, które wyróżniają się architekturą oraz gwarantują przyjazne i komfortowe warunki pracy - zdradza Małgorzata Danek, członek zarządu LC Corp.

REKLAMA

- Skupimy się na zapewnieniu najwyższej jakości usług w procesie zarządzania obiektem. LC Corp jest administratorem i właścicielem budynków biurowych, a bliski kontakt z klientami nie tylko podczas etapu wynajmu jest dla nas kluczowy ze względu na budowanie długotrwałych relacji z naszymi partnerami - mówi Małgorzata Danek, członek zarządu LC Corp.

LC Corp jest grupą deweloperską realizującą inwestycje komercyjne i mieszkaniowe. jej nieruchomości powstają w sześciu największych miastach Polski: Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach, Gdańsku i Łodzi. Dziełem firmy są np. Sky Tower, Arkady Wrocławskie czy Wola Center.

- W tym roku będziemy koncentrować się m.in. na rozwoju w oparciu o dostarczanie dobrze zlokalizowanych budynków biurowych, które wyróżniają się architekturą oraz gwarantują przyjazne i komfortowe warunki pracy - dodaje przedstawicielka firmy.

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie
  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY