REKLAMA
PARTNER PORTALU Forbo
×

Szukaj w serwisie

Łukasz Kos: Nie znam w Warszawie restauracji z dobrą akustyką

  • Autor: PropertyDesign.pl
  • 27 kwi 2017 13:48
Łukasz Kos: Nie znam w Warszawie restauracji z dobrą akustyką

- Akustyka ma dla mnie wielkie znaczenie w lokalach gastronomicznych. To aspekt, na który rzadko zwraca się uwagę przy projekcie i jeszcze nie znalazłem restauracji w Warszawie, gdzie akustyka byłaby dobrze zaprojektowana - mówi Łukasz Kos z pracowni Four O Nine i opowiada o swoich pomysłach na dobrze wyciszone wnętrze.

REKLAMA

- Naszym zadaniem było nawiązać w projekcie do wysokiej jakości jedzenia w restauracji poprzez podkreślenie tego wystrojem wnętrza - mówi o projekcie Cafe 27 w Pekinie Łukasz Kos z pracowni Four O Nine. Podkreśla, że ważne było odseparowanie się od klimatu Pekinu, m.in. olbrzymiej ilości smogu i hałasu oraz stworzenie zdrowej, cichej przestrzeni. Było to tym bardziej istotne zadanie, że obiekt zawierał duże powierzchnie szklane. Posłuchajcie jak Łukasz Kos opowiada o swoim projekcie i znaczeniu dobrej akustyki we wnętrzu.

Projektant o projekcie Cafe 27, ale także pomysłach i projektach innych wnętrz restauracyjnych opowiadał podczas Studia Dobrych Rozwiązań w Warszawie. Projektant wspominał niezrealizowane projekty wnętrz stworzone m.in. z Oskarem Ziętą dla Hotelu Europejskiego w Warszawie czy pokazywał wizualizacje wnętrz restauracji, które wkrótce ma powstać przy ul. Pięknej w Warszawie. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


Rekomendowane dla Ciebie

REKLAMA

LUDZIE Z BRANŻY